Kedim Hamile Mi

Zehrasnmz

Yaklaşık 2 hafta önce çiftleşmiş olabilir kedim sizce hamile olabilir mi

2 CEVAP

Bilgeylmz

Sanırım olabilir. Yani kedinizi dışarı mı bırakıyorsunuz çiftleşip ciftleşmediğinden emin değil misiniz? Zaten 2 haftaya belli olur

Zehrasnmz

Kedim bi anda kızgınlığa girdi evde erkek kedim var sabah uyandığımda çiftleşme pozisyonunda gördüm o anda ayırıp veterinere götürdüm ve kısırlaştırdım. O gece çiftleşip çiftleşmediler mi bilmiyorum.