Kedimin Ağzından Köpük Geliyor

Fatoss1903

Merhaba. Kedim bir hafta önce enfeksiyon kaptı ve hiç birşey yememeye başladı. Veterinere götürdüm iki tane iğne yaptı bir tane şurup içirdi. Antibiyotik verdi. Antibiyotik bugün bitiyor. Akşam sonunu vericem. İki gündür ağzından köpük geliyor durgunlaşıyor ve yarım saat içinde geçiyor. Aşıları henüz yapılmadı. Antibiyotik gittikten sonra yapılacak. İç parazit hapını da bu akşam vericem. Ağzından köpük gelmesinin sebebi ne olabilir?

10 CEVAP

bskkrky

Antibiyotiği şurup olarak mı veriyorsunuz?

satinalmayin

Geçmiş olsun kediler hoşlarına gtşitmiyen şeyleri özellşikle zorla içilen ilaçları bu köpükle atıyorlar bir mevi tükürme gibi.

melikealgin

Yemek yiyor mu peki artik

Fatoss1903

Antibiyotik hap içiriyorum bu akşam bitti. Sabah akşam yarım şekilde yutturuyorum direk. Veteriner öyle söyledi.

Fatoss1903

Evet yiyor. Bugün de köpük geldi ağzından. Kuduz olabilir mi acaba.

melikealgin

Kedinin kuduz olma ihtimali kopeklere gote daha dusuk.Kuduz oldugunu sanmiyorum

kedigibiyiz

Merhabalar korkmayın sakın. Kuduz olan canlar bir hafta bile yaşayamazlar. Kuduz değildir korkmayın. Ama ilaç tedavisini yapan hekime yazın mesajla foto atın içiniz rahat etsin :)

Cldkgkcs

Parazit ilaçları yapılmadan tedaviye başlandığı için bi problem olabilir mi ?

**yani veterinere götürmekte fayda var