Kedimin Karnı Şiş Ve İshal

Sevimli07

Arkadaşlar 1 hafta önce 2 aylık sahiplendiğim bi kedi var kedi ilk geldiğinde karnı şişti ve her yemeğe koşuyordu sokakta kalmıştı ondan dolayı böyle yapıyordur dedim veterinere götürdüm baktı gaz gibi duruyor onun dışında bide ishal dedi başka bi sıkıntı yok dedi ishali içinde hap verdi hergün veriyorum iç dış parazitini de kendim yaptım ama karnının şişliği inmedi başka neyden olabilir bilgisi olan varsa yazabilirmi

9 CEVAP

batinaydogan1

Karnındaki şişlik nasıl bir şişlik acaba sert mi yumuşak mı.?

batinaydogan1

Bazı kedilerimizin karınlarında hafif şişlik ya da karın bölgesinde sarkma olabiliyor. Yumuşak ise sorun yok gibi eğer dışkılaması normalse yani kabızlık yoksa endişe etmeyin.

Sevimli07

Taş gibi değil yumuşak masaj falan da yapıyorum

Sevimli07

Kakasını cıvık yapıyor ama korkuyorum birşey olucak diye veterinere söledim şimdiye inmesi lazımdı aslında olmazsa getirin dedi yarın götürcem yine

bskkrky

Bi fotoğraf atabilir misiniz karnını

kedigibiyiz

Çok geçmişler olsun bence de bir fotoğraf paylaşın

batinaydogan1

Dediğim gibi eğer yumuşak bir şişlik yada sarkıklık ise bu gayet normal

saganofe

Karnını okşadığınızda huzursuzluk yaşıyor mu bu önemli. Çok yemek yiyorsa karnı şiş olur. Kilosu ne kadar biliyor musunuz?

Sarecansu

iç parazit aşısını yaptırdınız mu?