Kedimin Kac Aylik Olduguni Bilmiyorum . Mamasinii Neye Gore Almam Gerekiyo Acaba

gumusbalik

Kedimin kac aylik oldugunu bilmiyorum . Beye gore mama secmeliyim . Disaridann aldik cok kucuk degil cok buyukte degill

2 CEVAP

sevvalguralp

Veterinere götürürseniz kaç aylık olduğunu tahmin ederler

Minnakpatipuki

Katiliyorum. En az 10. Aya kadar yavru kedi maması kullanmalısınız bu yüzden yaklaşık kaç aylık olduğunu bilmeniz önemli. En geç 12. Aydan sonra da yetişkin mamasına geçerseniz iyi olur. Bir veterinere danışıp yaklaşık kaç aylık olduğunu öğrenirseniz iyi olur bunun icin ücret talep edeceklerini düşünmüyorum :)