Lütfen Yardım Edin

Alicveben

kedim sol gözünü neredeyse açamıyor... göz içi biraz kızarmış gibi. özür dilerim gözünün fotoğrafını çekemiyorum ama dediğim gibi kızarık ve yaşarıyor gibi. çok korkuyorum açıkçası. biraz stresli misafir gelince yaptığı gibi aşırı tüy döküyor. kızgınlık döneminde 8 aylık. gözü hep kısık pozisyonda. lütfen yardım edin bu neden olmuş olabilir. tehlikelimi ve nasıl önüne geçerim...

16 CEVAP

Alicveben

hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim. bu sabah azaldığını gördüm, ben evde değilken neredeyse hiç kızarıklık yok. fazla kızarmadığı için hiç veterinere götürmeyi düşünmemiştim. tekrardan cevaplarınız için teşekkür ederim.