Köpeğimin Irkını Bilmiyorum

Soldato32

18 aylık kızım 3gün önce sahiplendim eğitimlerine itaat ediyor önceki sahibine aşısının olup olmadığını sordum geçiştirdi beni ne yapmalıyım

1 CEVAP

lokum_british

Veterinere götürüp sağlık kontrollerini yaptırın. Ben daha çip taktırmadım, eğer sizinkinin vücudunda mikroçipi varsa eski sahibinin bilgileri ve petinizin sağlık geçmişi çıkar ( eski sahibinin sizin üzerine geçirmesiyle ilgili bir prosedür vardır diye tahmin ediyorum, onu da sorarsınız). Çipi yoksa da veteriner sizi en doğru şekilde yönlendirir.