Acill! Lütfen Yazar Mısınız??

Kedim iki gündür uyuyor sadece kalktığı zamanda değişik miyavlıyor sessiz ama bişey istiyormuş gibi gözlerimin içine bakıyor şimdi kucağımda uyurken farkettim salyası akıyor yattığı tarafa doğru böyle afedersiniz ama çok sıvı değil yapışkan gibi çokta katı değil ve kötü kokuyor

5 CEVAP

Bilen yazabilir mi lütfen?

BenQ

Muhtemelen ateşi vardır herhangi bir operasyon geçirdi mi yada aşı yaptırdınız mı yakın zamanda

dtmerve

enfeksiyon gibi duruyor veterinerinize başvurun

sevvalguralp

Galiba siz yazmistiniz kedimi ciftlesmesi icin sokağa biraktim geri aldim demistiniz sokaktayken hastalanmis olabilir

EZK

Mutlaka dr a götürün. Acil Hayvan Hastanesi oluyor. Netten bakıp arayın ve sorun lütfen. Önemli bişey olabilir. Çok geçmiş olsun.