Felix Yaş Mama?

ayse1310

Arkadaşlar whiskas goody Bonnie bunların çok kötü olduğunu biliyorum felix de onlar kadar kötü mü ben kötü diye biliyorum fakat arada yaş mamalarını verebilir miyim kedime sizce? Yaş mamalar biraz pahalı çünkü hani ayda bir iki felix alıp versem kötü mü olur acaba? Arada hepimiz hamburger pizza yiyoruz kola içiyoruz ya da ne bileyim alkol alıyoruz onun gibi geldi bana bu düşünce ama bilemedim. Sizce?

8 CEVAP

Ares07

Bence çok arada kullanmanın bir zararı yok. Ben de ayda bir iki kullanıyorum. Sorun yaşamadım. Bazen de daha iyi kaliteli marka yaş mama alıyorum dengeliyor

ayse1310

Ben evde yapıyorum normalde de bazen yapamadığım da oluyor nadir de olsa :) O zamanlarda verebilirim diye düşündüm nasılsa çok nadir vericem sorun olmaz diye düşündüm ben de ama bilemedim de

Sarecansu

gelix yaş mama 4 lira civarı, onun yerine zaten arada veriyormuşsunuz proplan,gimcat,nutri vb mamaları alabilirsiniz özellikle nutri baya güzel içerik olarakta bunlarınfyatıda 5 yada 5.5 oluyor

ayse1310

Öyle yapıcam

zuhall

Ayda bir iki defa verecekseniz aradaki 2-3 lira fark okadar da onemli olmamali. he eger onemli diyorsaniz da felix vereceginize hic vermeyin onun yerine kendinize yemek yaparken bi kismini ayirip kedinize ozel hazirlayabilirsiniz.

ayse1310

Ödül maması olarak falan verilebilir mi arada?

ayse1310

+++

ayse1310

Evet öyle yapcam ben de zaten yapıyorum da arada değişiklik olsun diye vermeyi düşünmüştüm açıkcası. Hafta iki üç kez kendim yaş mama yapıp veriyorum zaten bol bol.