Resim Tablosuna Donen Kopek..

guineapigela

Sokakta bir kopek gordum yavru bayada kucuk hani olirya cocuklar resim dersinde sikilirlar ve tum boyalarini kagidi karalarlar iste oyle bir hale gelmis mor var sari var.birde mavi vardi tasmayla birisi gezdiryordi sordugumda kardesim yapmis bisey olmaz.daha guzel gozukuyo 4 gundur boyle zaten hic bisi olmadi dahada olmaz. cevabini verdi onla benim kizdigim cocuk degil yapa ilir kucuktur bazi seylerin farkinda olmazlar bsnim kizdigim yetiskin olanlarin buna mudahale etmemeleri neyse biraz atistiktan sonra kediyi kafasinda. Tutup kucagi.a aldi yani kediyi gorseniz durumundan hic hosnut.degildiki miyavlaya bir hal oldu suan o kediye nekadar zararli oldugunu biliyorum boyanin yani cildine. Bidaha da o kediye gormedim okadar sorumsuz insanlar.varki bu hayatta...... bu bir animdi sizinlede paylasmak istedim lutfen fikirlerinizi ve anilarinizi merak ediyoum okudugunuz icin saolun

1 CEVAP

guineapigela

Yanlislikla kedi yazmisim ozur dilerim.oralar kopek olacak kusura bakmayin kafam allak bullalti yaziyi yazarkende :)