Kedimin Bileginde Hafif Şişlik

Loelei

Arkadaşlar merhaba bugün yavru kedim kucagimdan biranda yere atladi ve yerde durup sol ön patisini kaldırıp yürümeye başladı ve bileğinde hafif şişlik oluştu bir saat gectikten sonra patisini normal bir şekilde basıp yürüyordu hatta zıplayıp oyun bile oynuyordu ancak hafif şişlik devam ediyor ve patisini buktugunde duzeltemiyordu sizce kırılma ve ya çıkıklık var mıdır?

1 CEVAP

izmir_pet

Uzerine basabiliyorsa veya surekli miyavlamiyor surekli yalamiyosa birsey yoktur. Benim kedimin de arka ayagi bacagi sismisti oyle. Bi haftada falan gecti