Proje İçin Ufak Bir Anket Çalışması.

Herkese merhaba. Ben Bilkent Üniversitesinde öğrenciyim, ve aynı zamanda bir hayvan severim. Bir dersimde proje konum olarak sokak hayvanları konusunu ele alıyorum. Bu nedenle evcil hayvan sahipleri ile ilgili bilgi toplayabilmek için ufak bir anket yapmam gerekiyor. Eğer yardımcı olup, doldurabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkür ederim.

Anket linki: (Google Forms üzerinden oluşturdum, tamamen güvenlidir) : http://goo.gl/forms/qPNkbAKR03

4 CEVAP

Sinemsf

Güzel bir anket olmuş

izzy

Başarılı bir anket olmuş umarım faydam dokunur selametle

zeynepozcan

bu rada sizin anketiniz muaazzam