Pro Line Kum

Aslnr

Anket

Marsilya sabunlu
(8 oy)
Pudra
(8 oy)
Toplam (16 oy)

Pro line ın kedi kumunu kullanan var mı? Kokuyu hapsetme ve topaklanma konusunda nasıl? Ve marsilya sabunlusu mu yoksa pudralısı mı?

23 CEVAP

Aslnr

Teşekkürler ben de birazdan sipariş vereceğim ama ************ dan 20lt 45 e geliyo

Aslnr

Mama olarak ne önerirseniz ben reflex ya da bonacibo almayı düşünüyorum hem yerli üretim ayrıca bence ucuz olduğu için bi önyargı var. Bu iki seçenek arasından hangisini önerirsiniz reflex mi bonacibo mu

Aslnr

Çok teşekkürler

irem1

İnşallah ♥️

bblackk

İkiside kaliteli mamalar değil ve sonunda mutlaka sıkıntı yaratıyor. Proline pudra ve marsilya ikisinidr kullandım koku olarak hoş ama geri kalanı boş bir kummuş değiştirince anladım. Kedim hapşırarak tuvaletinden çıkıyordu. Quik clean paws veya da kitty tercihiniz olabilir

Aslnr

Kaliteli olduğunu pahasından anlıyorsak eğer proplan royal canin neden iyi değil? Ayrıca mır mır kum alacağım

HuriyeAysu

pardon alerjisi varsa kokusuz alabilirsihiz yazacaktım tavsiye ederim gerçekten diğerleri benim için zaman kaybı oldu ve israf oluyor açıkçası topaklanma sorunu çok oldu diğerlerinde dağıldığı için atılan kum miktarı fazlalaşıyor

Mayis1

Ucuz olduğu halde kaliteli olan mamalar vardır ama bunlar kesinlikle reflex,enjoy, bonacibo değil. Eğer ucuz istiyorsanız sanabelle,matisse brit care alın.

Evet her zaman fiyat arttıkça içerik iyi olmuyor ya da ucuz diye çok kötü olmuyor. Siz royal canin mi reflex mi deseniz reflex derdim çünkü içerik olarak pek bir fark yok ama fiyatların arasında uçurum var.

Royal canin,proplan, hills Avrupa’daki market mamalarıdır diye biliyorum. Vergilerle birlikte pahalılanan ; veterinerlerin,petshopların kendi kazançlarını düşünerek önerdikleri kalitesiz mamalardır.

Kalite her zaman fiyatla doğru orantılı olamayabiliyor. Royal Canın’in pahalı olduğu halde kalitesiz olması bonacibo ya da reflex’in iyi olduğu anlamına gelmez