Pro Line Kum

Aslnr

Anket

Marsilya sabunlu
(8 oy)
Pudra
(8 oy)
Toplam (16 oy)

Pro line ın kedi kumunu kullanan var mı? Kokuyu hapsetme ve topaklanma konusunda nasıl? Ve marsilya sabunlusu mu yoksa pudralısı mı?

23 CEVAP

nur_simba

Ben kokusuz olanını kullanıyorum ve fiyatına göre baya memnunum, iyi topaklanıyor

nur_simba

Koku hapsi konusunda da başarılı bence

nur_simba

Ama başka bir marka olarakta pisi pisi önerebilirim, çok tavsiye aldım kendimde o yönde :)

nur_simba

Proline kaba dökerken de biraz tozutma yapabiliyor ama ekstra yapmıyor bilginiz olsun

irem1

Ben de proline kullanıyorum ikisini de denedim ama marsilya sabunlu olan bildiğiniz hacı şakir kokuyordu ağırdı yani o yüzden beğenmedim şuan pudralı kullanıyorum ve memnunum topaklanma açısındna gerçekten iyi :)

irem1

Mama olarakta reflex aldım dün ama kedim biraz rahatsız olduğu için yemiyor yediğini de çıkarıyor o yüzden bişey diyemiyorum ama kötü olmadığını biliyorum

Aslnr

İnşallah hemen iyileşir.❤️

Sarecansu

ben marsilya sabunlusunu kullandım ama pek beğenemedim . aynı fyata mırmırı tercih ederim

Aslnr

Evet ben de arkadaşıma sordum az önce mır mır ın daha iyi olduğunu söyledi

minnoskoss_123

ben mamasını da kullanıyorum

kedipatisii

Quik markasida iyi

eslemalkann

Sabun kokulusu da çok güzel fakat ben pudrala daha çok beğeniyorum.

HuriyeAysu

kediden kediye değişir ilk kullandığım proline dı çoğu markayı denedim ve boşa zaman geçirmişim en çok prolinedan memnun kaldım topaklanması çok iyi alerjisi yoksa kediye zararı olmuyor kokusu varsa kokusuzunu alabilirsiniz tozutma sadece dökerken yapıyor başka bir tozutma problemi yok

Aslnr

Bu fiyat aralığında (20lt=45tl) öneriniz varsa yazın lütfen

Aslnr

Yrdmcı olun lütfen önerileriniz bekliyorum