Henüz 10 Günlük Yavrularım Var Biberonla Besliyorum Ne Kadar Kaç Milim İçmeli Bilemiyorum

SedaErman

Anneleri bakmadı istemiyor çok küçükler ne kadar beslenmeli kaç milim yemeli bir fikri olan

2 CEVAP

dilaykablan

Hangi süt tozunu kullanıyorsanız arkasında ölçekleri yazıyordur. Biopet Active için, "Yavru kediler için 1 tatlı kaşığı süt tozuna, 3 tatlı kaşığı su eklenerek hazırlanması tavsiye edilmektedir."

Biberonla bu ölçüyle 2 saat aralıklarla beslemeniz gerekiyor. Aynı zamanda onlar için yumuşak bir battaniye koyacağınız bir yer hazırlayıp, sıcak su torbası, ya da sıcak su dolu şişe koymalısınız. Çok küçük oldukları için olabildiğince sıcak tutmak gerekiyor.

Aynı zamanda, tuvaletlerini de kendileri yapamayacaklar. Popolarını ıslak pamukla silerek tuvaletlerini yapmalarına yardımcı olmalısınız.

Elifmuzeyyen

Umarim sut anne bulursunuz biz sut anne ile buyuttuk masallah 4 ayliklar cok da sagliklilar. Nerde yasiyorsaniz instagram facebook gibi mecralarda sut anne arayisinda bulunun birileri çıkabilir