Sanabella İflası :(

Sutunannesi

Bugün sanabella mamanın iflas ettiğini öğrendim ve kedim süt sanabella sensitive kullanıyordu. Bayada memnunduk. Sindirim sistemi baya hassas o yüzden hassas mama kullanmam gerekiyor. Bana mama tavsiye edebilir misiniz

4 CEVAP

Minnakpatipuki

Ben olsam stok yapardım en az iki aylık. Kediniz hassassa onun sindirim sistemine dokunmayacak mamayı hemen bulamayabilirsiniz başkasının kedisine iyi gelen mama sizinkine iyi gelmeyebilir yada ishal yapabilir. Siz araştırırken yavrunuz ac kalmamış olur sizde sıkışmamış olursunuz rahat rahat araştırırsınız. Benim kedimin hassas bir sindirim sistemi olmamasına rağmen bayadır farklı markaların deneme boy mamalarini alıp kendi mamasına karıştırıyorum sevecekmi yada ishal yapacakmi diye bakmak icin. Bu konuda onerim yok ne yazık ki her kedide farkli etkisi olabiliyor mamalarin (hele ki hassassa) arkadaşlarım mutlaka cevap verecektir size :)

Minnakpatipuki

Mesela benim kedim de sanabelle yemedi. Kendi mamasını seçti hep karışık mamanın içinden kendi maması da prochoice oyle çok iyi bir mama da değil. Kedileri anlamak zor

Sedanurdrl

maalesef bende bu durumdan mustaribim sanabelle urinary kuru mama kullanıyordum kedime sadece bu mama iyi geliyordu ama artık piyasada bulamıyorum hiçbir yerde yok mecbur mamasını değiştirmek zorunda kaldım. Değiştirdiğim gibi üriner sorunu tekrardan başladı ne yapacağımı bilmiyorum.

Sarecansu

hangi mamaya geçtiniz