Yavru Kedim Ödül Mamasını Sevmedi?

ayse1310

Arkadaşlar bunu aldım sevmedi kum almaya girmiştim petshopa girmişken ödül maması almak istedim ama tek bu kalmıştı bunu aldım o yüzden kedim bi tane yedi daha vermek istedim ama yemiyor sevmedi bu kötü bir ödül maması mı?

10 CEVAP

Minnakpatipuki

Eger odul mamasi almak istiyorsaniz Gimcat nutri pockets ı öneririm. Kedim 3 aylık tanecikleri büyük değil ve çok sertte değil kedim çok seviyor. Hatta verdikten sonra elimde kalan aromasını bile yalıyor o derece :)

ayse1310

Kedim hazır yaş mamaların da çoğunu yemeyen sevmeye bir kedi bu arada evde tavuk yapıp veriyorum biraz zerdeçal ve zencefil katıp onu çok seviyor ama hazır yaş mamaları yemiyo :'D

batinaydogan1

Bence evde yapıp verdikleriniz ona en güzel ödül zaten :) Jungle o kadar da iyi değil diye biliyorum. Muhtemelen tadını ya da kokusunu beğenmemiştir

ayse1310

Taneciği de çok büyük geldi zaten 3 aylık daha zor çiğnedi baya belki ondan yemiyordur bir de sanki şuan ödül maması değil gibi geldi bu orda bakmamıştım hiç ama eve gelince bir baktım da üstünde sokak hayvanları için vs yazıyor e asıl sahiplerine vericem o zaman şimdi :)

batinaydogan1

Üstünde sevgi maması yazıyor muhtemelen sokak hayvanları için ince düşünülmüş bir olay bu :) Jungle'ye bu düşüncesinden dolayı teşekkürler :)

Khajiit

Ödül maması değil ki bu sokak kedileri için üretilmiş bir mama üzerinde dostluk maması yazıyor zaten

ayse1310

Bunu ödül maması diye sattılar bana ama değil miydi acaba?

batinaydogan1

Tanecikleri büyükse parçalayıp vermelisiniz. Benim veterinerden aldığım ödül maması da öyle ben dört parçaya bölüp veriyorum anca öyle yiyebiliyor :)

Sarecansu

bence iyi kötüyle alakalı değil bende başka bir marka var benimkide yemiyor kedileri anlamak zor :)

ayse1310

Bakmamıştım üstüne daha iyi oldu ödül maması olmaması :)