Dr. Chef Yaş Mama??

ayse1310

Kötü mü nasıl bir mama bu ciğerli diye aldım denemesi amaçlı evde tavuklu yapıyorum da ciğer olmadığı için ciğer denememiştim hiç böyle denicem de severse kendim yapcam evde. Kırmızı etli yaş mamayı falan sevmemişti ama bakalım bunu sevcek mi maya hanım :)) Bu arada inanın nd schesir yaş mama falan baktım aslında ama petshopta hep kötü firmaların mamaları vardı ya bundan sonra oraya gitmem gibi zaten.

2 CEVAP

ayse1310

Açtım şimdi çok kötü görünüyor içi ben bunu hayatta maya'ya vermem

Bigbrader

Bende düşünüyorum almayı kötü görünüyor demişsiniz resmi var mı acaba içinin