Pro Plan Vs Brit Care

Sarecansu

pro plan junior dan brit care crazy mamaya geçmeyi düşünüyorum ama brit careyi genelde kediler sevmiyor diye biliyorum daha önce bu değişimi yapan varsa banada tavsiye verirseniz sevinirim. LÜTFEN SADECE BİLGİ SAHİBİ OLANLAR KESİN TAVSİYEDE BULUNSUN.onun dışında fikirlere tabiki açığım.

37 CEVAP

EZK

Sarecansu Royal

Canin'i ben ilk kez aldım. Niye öyle? Proplan da kaliteli mamalar arasında diye biliyorum onun için de iyi şeyler demediniz. Ee ne verecegiz ki bu yavrucuklara? :(

Sarecansu

bilemiyorum royal canin bağımlılık yapıyor diye biliyorum sadece bir araştırın isterseniz.bir kedimiz var oda royal canin yiyordu durumuzun olmadığı bir dönemde güzel başka bir mama verdik aç durdu yinede yemedi mamayı... Ama yinede kesin genel birşey söylenemez tabiiki.Ben N&D tahılsız yavru kedi maması sipariş ettim proplandan biraz pahalı ve artık gelen zamlarında etkisiyle pro planın fiyatını haketmediğini düşünüyorum.

Sarecansu

proplan içeriği ayarında bir çok mama var fiyatı baya baya uygun ama isim yapmak böyle bişey demekki

EZK

Ben çok araştırdım ama bağımlılık yaptığını ilk sizden duydum. Şimdi de kafam iyice karıştı.. :)

Sarecansu

bakınız bunu googleda yaptığım araştırma sonucunda ilk girdiğim sözlükten aldım. bunun benzerleri yorumlarda vardı;royal canin uyuşturucudur. kedi çok sevdiğinden değil bağımlısı olduğundan ister. suç kedinizde değildir sizdedir. besin değeri yüksek ve daha az bağımlılık yapan mamalar vardır.

EZK

Teşekkürler geniş çapta araştırma yapacağım şimdi.. :(

Sarecansu

rica ederim. yinede canınızı sıkmayın eğer sağlığı açısından bir sorun olmuyorsa sizinde alacak durumunuz da varsa kullanırsınız sonuçta Royl caninde önde gelen markalar arasında.

Sarecansu

bende öyleyim + evhamlıyım maalesef ama durumumda orta N&D tahılsız mama sipariş ettim. heyecanla bekliyorum. aldığı güzel yorumlar beni mutl ediyor nihayetinde insan yorumlardan oldukça etkileniyor

EZK

Memnun kalırsanız burdan yazar misiniz? Ben de onu düşündüm bi ara ama benim butceme gore biraz pahali. Yine de iyiyse alırım tabi. Kedimin sağlığı her şeyden önemli..

Sarecansu

elbette yazarım. royal caninle aynı fiyat araladığındadır diye düşünüyorum çok fark yoktur aslında

kedipatisii

N&D markasida cok guzel :)

Minnakpatipuki

Bence de oyle yapin kediniz acıkmadan da vermeyin britcare ı dediginiz gibi sevip sevmedigini bilemezsiniz o zaman. Benim veterinerim de ısrarla proplan öneriyor. Ama nette ki çoğu sitede proplani gömen yorumlar olduğu icin proplan a gecmekten vazgectim. Bende brit care a geçecektim ama sevmedi kedim hala arayış içindeyim. Sanabelle de denedim yine sevmedi. Kedileri anlamak zor kendimden kısıp kaliteli mama vereyim diyorum beğenmiyor paşam :)

Minnakpatipuki

Kedilerin bir mamayı çok iştahla yemesi o mamada katkı maddesinin daha çok olduğu ve bağımlılık yapan maddelerin olduğu anlamına geliyormus. Benim kedim suanki mamasını öyle aşırı bir iştahla yemiyor ama yiyor yani acıkınca. Öyle çok bir iştah beklemeyin o yüzden eski mamasını yediği kadar bir iştahla yese yeterli

Nur_senaa

Go! Alabirsiniz tavsiye ederim içeriği ikisinden de iyi

Sarecansu

teşekkürler Go yu araştırıcam