Pro Plan Vs Brit Care

Sarecansu

pro plan junior dan brit care crazy mamaya geçmeyi düşünüyorum ama brit careyi genelde kediler sevmiyor diye biliyorum daha önce bu değişimi yapan varsa banada tavsiye verirseniz sevinirim. LÜTFEN SADECE BİLGİ SAHİBİ OLANLAR KESİN TAVSİYEDE BULUNSUN.onun dışında fikirlere tabiki açığım.

37 CEVAP

jingjing

Ben de mama araştırırken kafayı yedim bir sürü öneri okudum içerik okudum vs . Bütçeni çok bağılı ND gerçekten içerik olarak daha iyi ama o kadaar bütçe beni zorlayacağı için en uygun bütçeye içeriği en iyi mama brit care crazy geldi . ancak brit care diğer mama içeriği içime sinmedi . büyüdüğünde değiştirmeyi planlıyorum ben de

Sarecansu

briti benimkide yemedi beğenmedi. beğenmiyeceğini koklayınca ben bile anlamıştım zaten. bu arada nd numunesini nereden aldınız bende denemek istiyorumda

Sarecansu

malesef royal caninden sonra kediler oek başka mama yemek istemiyor bağımlılık yapıyor çoğunda :(

EZK

İnanamıyorum..

EZK

Evet ama böyle şeyler duyunca da üzülüyorum. Sağlığına önem veriyorum çünkü. Yani hepimiz önem veriyoruzdur illa ki. Bi yazıya rastladım. Burda da paylasacagim. Aslında uzmanlar da olsa bu sayfada çok güzel olurdu. Ona göre alırdık bizde.

EZK

Teşekkürler. Bazen değişebiliyor. :)