Güvenilir Pet Alışveriş Siteleri

Elifozmen

Arkadaşlar *** ************ vs gibi sitelerden alışveriş yapma konusunda bi sıkıntı olur mu sizce bikaç yorumda tedarikte sıkıntı oluyor gönderici farklı olduğu için va şeyler okudum ama içinizde var mı mama va alan ya da siz nerelerden alışveriş yapıyorsunuz

1 CEVAP

Sedanurdrl

ben ***********, *********, *******, ******* sitelerini kullanıyorum. Hiçbir sorun ve aksilik yaşamadım son siparişimi *******tan verdim ilk defa kullandım, daha ürünlerim gelmedi inşallah sorun yaşamam :)