Tırmalama Tahtası Monte Edimi

Ddamlatin

Bu siteden klasik tırmalama tahtası siparişi verdim. Ürün iki parça halinde geldi,parçası eksik mi geldi bilmiyorum ama nasıl sabitlendiğini bilmiyorum. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

9 CEVAP

Recai44

Vidanın üstünde somon var herhalde onu çıkarın sonra onu deliğe yerlestirip alttan somonu takmayı deneyin.

kedigibiyiz

Eksik parça var? Bir tutacak olması lazım kormızı tahtanın bir tarafına onu koyup diğer taraftan o tutacağın üzerinde tırmanma tahtasını döndürmeniz gerekiyor

kedigibiyiz

Sizin tutacak vidanın üzerinde dönmüş. O dikenleri olan şeyi vidanın üzerinden çıkarın. Bi taraftan o dikenli şeyi oturtun deliğe diğer taraftan onun üzerinde slindiri söndürün

kedigibiyiz

Daha fazla döndürmeyin tahta oyulur hiç takılmaz. Dikenli olan parçayı bir şekilde vidadan ayırın. Siz tahta üzerinde boş döndürdükçe dikenli parça vidanıza dönmüş

Recai44

Parçadaki deliğin üstüne üstteki vidayı denk getirip sağa doğru çevirin

Ddamlatin

Çevirdim hatta birkaç kere döndürdüm ama sabitlenmedi hala sallanıyor

Ddamlatin

Boş dönüyor yani hatta döndürdükçe tahta oyuluyor

Ddamlatin

Çok teşekkür ederim sayenizde hallettim :)

kedigibiyiz

Güzel günlerde kullanın :)