Bebeğim Benim Elimi Isırıyor

eslemalkann

Kesim beni ısırıyor. 4 aylık doktorumuz dişleri kaşınıyor dedi. Ama hâlâ ısırıyor. Aramız iyi çok şükür. Canımın acısını umursamıyorum. Çok üzülüyorum. ♡

6 CEVAP

Angunduz

Benim kızım hatta daha önce kaybettiğim kedim de dahil bu ısırma durumunu ben her ısırdığında çok canım acımış gibi acıdı diye diye aştım. Her ısırmaya kalkıştığında ya da ısırdığında bunu yaptım ilk yaptığımda şaşırdı ama sonra dediğim şeyden sonra elimi yalayıp ısırmayı bıraktı. Şuan çok nadir o da kızdırırsam az ısırıp dememe kalmadan da orayı yalayıp bırakıyor. İsterseniz bir deneyin umarım etkili olur. :)

Uygi

Merhaba, kediniz küçük ise el ısırması normaldir. Aynı insanlar gibi onların da dişlerini kalıması gerekiyor. Fakat kedi büyükse (genç ise) istemediğini gösteriyor. Bizim kedimizde ısırıyor ama o istediği zamanda sevdiriyor yani siz merak etmeyin kediniz istemediği zaman onunla ilgilenmeyin onu yanlız bırakın sakinleştiğinde bir daha deneyin eğer sakinleşmezse veterinerinize sorun.

İyi Akşamlar!

eslemalkann

Bende sizinle aynı şeyi düşünüyorum. Hiç severken sıkmam. Hatta şuan kendisi geldi yanıma. Sevdiriyor ama ısınmasını da biliyor yavru henüz 4 aylık. Inşallah ısırmaz ilerde de. Teşekkür ederim cevabınız için. ♡

eslemalkann

@Angunduz evet bende sizin taktiği uyguluyorum. :")) İnşallah aşabilirimmmm. Teşekkürler. ♡

Sarecansu

oyun için yapıyorlar, ve dişleri kaşınıyor benim kedimde 4 aylık ellerimde çizik olmayan tek bir yer yok ve bu benim için hiiiç sorun değil :)

eslemalkann

@Srecansu evett bende o durumdayım. Ama o ısırınca kendimi bir şey yapmış gibi hissediyordum. Şahsen içim rahatladı. Teşekkürler. ♡