Köpeğim Hiç Oyun Oymamıyor

Prensesim

Merhaba benim bir köpeğim var 3yaşında terrier geçen sene ağustos ayının 3ünde bize geldi.köpeğim hiç oyun oynamıyor.hep oyuncak alıyorum bir kere oynayıp bırakıyor otur komutunu öğretemedim pati veriyo biri geldiğinde iki ayak üstünde duruyo neyse topunu atıyorum yakalayıp getirmiyo sizce neler yapabilirim

9 CEVAP

Yumak96

3 yaşında ve ev degistiriyor, empati kur bakalım.

EmreCoskun

Psikolojik olarak çökmüş olablir çünki karakteri oturmuş ve ailesini değiştirdi bu onu etkilemiş onunla vakit geçirin sevginizi hissettirin yeter.

aybike

Emre coskuna katiliyorum.3 yadinda ve karakteri oturmus.yavru kopek gibi oyun oynamasini beklemeyin.yetiskinler daha az oynuyor.bu arada evi ve sahibi degistigi icin depresyyonda sanirim küsmüs..fazla sevgi ve ilgi gistererek daha cok vakit gecirerek bunu atlatabilirsiniz.

dilarab

oyun küçüklükten alıştırılmalı ama bazılar genelde sevmiyor tabi. boğazına düşkünse ödül mamasıyla oynatabilirsiniz.

Oscar2510

Her köpeğin huyu farklıdır. eğer eskiden oynuyorsa ve şimdi oynamıyorsa sorun var demektir fakat hep böyleyse bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Siz herzamanki yürüyüşlerinizi aksatmayın yeter.

Zmstf

Her köpek farkli huylarda sen ve baskalari nasil farkli huylarda kopeklerde oyle o ynamayi sevmiyor

ZeusBey

Merhaba köpeğim zeus 16 aylık. Ama hiç oyuncaklarıyla oynamıyor topu atıyorum 2 kere yapıp bırakiyor çekiştirmeli oyunlar oynamaya çalışıyorum oda bazen oynuyor benle hemen sıkılıyor yavruykende bu şekildeydi. Her akşam yürüyüşlere çıkıyoruz max.1 saat bahçede kalıyor ve sürekli uyuyor. Arkadaşları gelince oynuyor uzun süre onun dışında oyun oynamıyor sizce oyuncak almaktan vaz mı geçmeliyim?

Mapple2

Egonuzu mu Tatmin etmek veya Arkadaş mi olmak ? Onunla iletişim kurun ve Sevgisini kazanın.. Onlar Eşsiz Varlıklar :)

AsenaTuncay

2015'ten 2020'ye bu sorular nasıl hortluyor :)) 5 yıl geçmiş yeni soru açsanıza.