Sokaktan Aldığım Kedimin Dişleri Yok!!

Melikedidem

Bugün bir arkadaş vesilesiyle bir sokak kedisi sahiplendim. Bir binanın kazan dairesine girdiği için baştan ayağa kömür gibi olmuştu. Eve getirin yıkadım. Yıkamama rağmen temizlenmedi tam olarak. Çok ürkek ve saldırgan. Kendi haline bıraktım alışsın diye. Kucağıma geliyor gelmesine ama minik bir hareketimde hemen kaçıp kuytuya saklanıyor. Geleyim soruma, minik sanırım 5 6 aylık ve öndeki minik dişleri eğiri büğürü ve bir tane dişi yok. Veterinere götürmem bir kaç günümü alacak. Neden olabilir ve bu ürkekliğini yenmesine nasıl yardımcı olabilirim??

19 CEVAP

Melikedidem

Acaba yüz ifadesi değişir mi :/ çok sinirli ve mutsuz görünüyor

alicelik1

bende kedimi sahiplendim geldiğinde 6 aylıktı 4 aydır bende ve hala ani bir ses duyduğunda korkuyor. bu korku kedilerin doğasında var. merak etmeyin lütfen zamanla size alışacaktır.Pes etmeyin mamayı sizin verdiğinizi de mutlaka görsün.

alicelik1

:) melike hanım merak etmeyin onunda yüzünde zamanla bir tebessüm olacaktır. bol bol sabır ve sevgiyle o da sizi sevecek evinizi yuva bilecek hatta sizi o evdeki misafir zannedecek :)

Melikedidem

Peki mantarın sebep oldu siyahlıklar geçiyor mu ?