Kedim İp Yuttu Yardım Edinn.

gulmerve

Merhaba kedim tülbent kenarındaki iplerden ağzına almış görüp alayım diye hamle yaptım derken birazını yuttu büyük kısmını aldım ağzından ama bir zararı olur mu ?

8 CEVAP

Kedisideli

Dışkısıyla çıkar eğer nefessiz kalma gibi bir durum yaşanmadıysa sıkıntı olmaz.

gulmerve

Hayır yaşamadık, Kesin çıkar degil mi yani sonra zarar etmez yani..

srplzngl

Çok uzun değilse paniğe gerek yok. Malt macunu kullanıyorsanız biraz ondan verin, olmazsa hindistan cevizi ya da zeytin yağı da yardımcı olur dışkısıyla atması için. Ben yutma durumlarında böyle yapıyorum :)

gulmerve

zeytin yağı veriyorum çok teşekkür ederim

Sarecansu

çok büyük değilse dışkısı ile çıkar büyük ihtimalle. ama siz yinede çıkıp çıkmadığını kontrol edin

kedigibiyiz

Merhaba tülbent kenarındaki ipler çok büyük değildir diye düşünüyorum. Ama yine de rahatsız edici bi şeyse dışkıya kalmadan hemen kusuyorlar

Bgisan

Sokol kullanabilirsiniz veterinerim söylemişti aynı ip olayı bizde de oldu. Ertesi gün dışkı ile rahatça çıktı.

gulmerve

zeytin yağı icirdim tatlı kaşığı kadar. umarım dediğiniz gibi olur.. Çok teşekkür ederim