Anne Kedi Yavrusunu Aeamakran Nezaman Vazgeçer

Gdeniz

Merhaba. Kedim geçtiğimiz cumartesi günü tek yavru ölü olarak doğum yaptı. O günden beri hergün sabaha karşı koridorda miyavlıyor. Sanırım yavrusunu arıyor. Bu arayış nekadar daha sürer,bilgisi olan varmı

5 CEVAP

sevvalguralp

Bizimde sokaktaki kedimizin yavrulari kaybolmustu onlari baya bi aradi bizim balkonumuzda kaliyolardi oraya gelip acı acı miyavladı surekli sut anne arayan yavru ilani gorurseniz bence iletisime gecin hem yavru anne bulmus olur hemde kediniz ağlamaz. Ama kediniz yavruyu kabul eder mi bilmiyorum

Recai44

Geçmiş olsun çok üzüldüm.

Recai44

Benimde kedim geçen hafta yavruladı.

Elifmuzeyyen

Bir süre malesef arayacak çok üzücü bizimkinin yavrularını 2 aylikken sahiplendirmis olmamamiza rağmen aradi sonra bebek geri geldi cok sevindi ve yukaridaki yoruma katılıyorum sut annelik yaparsa bu surec daha kolay gecer tabi yavruyu kabul ederse..

kedigibiyiz

Çok üzüldüm.. hem anne hem de sizin için çok üzücü gerçekten. İnşallah çabuk atlatır güzel anne bu durumu