Kedimin Dışkısindaki Parazit Mi

Senabalar

Merhaba arkadaslar. Az once kedimin diskisinda kirmizi bordo gibi sanki yün ip gibi bir seyle karşılaştım. Acaba ip yutmus olabilir mi yoksa parazit mi?

7 CEVAP

batinaydogan1

İp yutmuş ihtimali daha ağır basıyor. Bizimkinin dışkısından bazen saç falan bile çıkıyor :)

Sarecansu

ip olabilir büyük parazit spagettiye benziyor :)

Lutinobird02

bence internetten fotolara bak ve karşılaştır

Senabalar

minnoskoss_123

Parazit olabilir. Dokunmayı denediniz mi hiç?

Senabalar

Ya kalemle ayirmaya calistim ama ip gibiydi de anlayamadim nasil anlayabilirim parazit oldugunu

Senabalar

Tesekkur ederim sanirim dediginiz gibi ipe daha cok benziyordu