Hala Isırmaya Devam Ediyor

Heathcliff

Kedim erkek beyaz tekir kedi kısır değil, 50 günlükten beri benimle şuan 1 yaşına girmesine 18 gün kaldı ve neredeyse geldiği günden beri ısırıyor ilk aylarda dişleri kaşınıyor enerjisi fazla falan diye normal karşıladım internetten ,aylar önce buradan sorduğum sorularda çözüm aradım verilen önerilerin hepsini denedim ama sonuç başarısız 3-5 kez ciddi şekilde ısırılmadan günü kapatamıyorum,evdekiler de öyle.Kedisini çok sıkan mıncıran biri değilim bunun yanında oyunu ilgiyi sevgiyi de eksik etmem zaten ısırıkları oyun ısırıkları değil daha önce de kedi besledim oyun ısırığının şiddettini falan bilirim benimki bildiğin saldırı diş geçirme ve can yakamaya yönelik ısırıyor.Ekonomik olarak sıkıntıda olduğum bu dönemde bile yaş mamasını falan hiçbir şeyini eksik etmemeye çalışıyorum böyle karşılık almak psikolojik olarak yoruyor insanı kedimi seviyorum ama bunu ömrünün sonuna kadar tolere edebileceğimi sanmıyorum.Kedimdeki başka bir anormallik de yaklaşık 1 yaşına gelmesine rağmen 2-3 kez dışarı kaçması dışında kızgınlık belirtileri ve çiş püskürtme falan görmedim.Çözüm bekliyorum.

1 CEVAP

Minnakpatipuki

Kısırlaştıktan sonra kedilerin genelde sakinlestigini söylüyorlar. Kisirlastirabilirsiniz yada bir eş alsanız size bu kadar sarmaz bence ama tabi herkesin imkanı olmuyor böyle birseye. Bende eş almak istiyorum oyun oynasın yalnız kalmasın diye ama durumum yok ne yazıkki. Kisirlastirmayi düşünebilirsiniz ama