Kedi Maması Kararsızlığı

Miracacar

Arkadaşım kedisine mama alıcak 70-80tl civarı bir bütçesi var bu ay için tahılsız bir kedi maması önerdim ona ama alamıyor şimdilik sizce hangi mamayı tercih etmeli profine, britcare, golosi önerilerinizi merak ediyorum.

12 CEVAP

ayse1310

Matisse, Sanabelle, Profine, Brit Care bunlardan birini seçebilirsiniz. Ben matisse kullanıyorum taneleri falan ufak ufak. Kedim de yavru olduğu için baya sevdi. İlk proplan Junior kullanıyorduk vet. önerisi ile ama onu değiştirdim. Taneleri falan büyüktü onun. Zaten içeriği de fiyatını haketmiyordu.

Miracacar

prochoice 38, benefit multicat almayı düşünüyormuş bunlar kötü mamalar mı?

ayse1310

Prochoise kötü diğerini ilk kez duydum içeriğine bir bakayım

ayse1310

"Et ve et ürünleri" falan diyor ne olduğunu yazmamışlar bile. Bence onu almasın ama kendi bilir tabi

ayse1310

Sanabelle 2kg+400gr hediyeli
https://www.*********.com.tr/sanabelle-tahilsiz-yavru-kedi-mamasi-2-kg-400-gr-hediyeli

Matisse 1,5kg
https://www.*********.com.tr/matisse-tavuklu-yavru-kedi-mamasi-1-12-aylik-kediler-icin-15-kg

Proplan 400+400
https://www.*********.com.tr/proplan-tavuklu-pirincli-yavru-kedi-mamasi-400gr-400gr-hediyeli

Miracacar

Lavital nasıl bir mamadır biliyor musunuz

ayse1310

Hayır hiç bilmiyorum lavital'i.

ayse1310

Bence arkadaşınızın bütçe sıkıntısı varsa en hesaplısı sanabelle olcaktır. Güzel bir mama olduğunu biliyorum. Kg olarak da 2400gr olduğu için birkaç ay gidecektir kedisi yavruysa. Sonra bütçe sıkıntısı falan olmayacaksa nd'ye falan geçsin bence en güzeli.

Miracacar

ben ona linki atayım o isterse size ulaşsın en iyisi

Ares07

Dün burada yazıldı. Sanabelle iflas etmiş. O mamaya başlarsanız kısa süre sonra mama bulamazsınız

Miracacar

bir kaç dakika önce sanabelle sipariş etmiş sanabelle bitince acana devam edecek zaten bu 1-2aylık sıkışık kendisi