Dişi Mi Erkek Mi?

lunaber78

Merhaba yavru kedimin cinsiyetine karar veremiyorum. Acaba dişi mi erkek mi? Nasıl anlarım?

12 CEVAP

lokum_british

Başlıkta yazıyor zaten sorunun ne ile alakalı olduğu, görmek istemiyorsanız konuya tıklamazsınız. Konu sahibi bir kedi sahiplenmiş, belli ki cinsiyeti konusunda da danışabileceği kimse yok. Sorup öğrenmek istiyor haklı olarak. Bu tarz soruların altına sizin gibi ukala ukala yorum yapanlar can sıkmaya başladı artık...

guineapigela

Ayseselk size.katiliyorum

guineapigela

Yakisikli bir erkek :)

lokum_british

@Kazim1980 "@Ayselk_1987 kedisine instagram hesabı açmış birine cevap verme gereği görmüyorum." deyip cevap vermek :) Evet tatlı tatlı hallerini paylaşıyorum kızımın. Bundan ne bir ticari kazanç sağlıyorum, ne de kedimi şekilden şekile sokup onu rahatsız ediyorum. Ha bazen sahipsiz yuva arayan canları hikayesinden paylaşıyorum ki yuva bulabilsinler, ya da sorulan soruları cevaplıyorum. Sen de güzel şeyler yapmalısın bence burada insanları yermek ve germek yerine :)

Recai44

Kediniz erkek

Erkek

batinaydogan1

Erkek :)

Alicveben

Erkek :)

Kazim1980

Bugünü de kedi şeyi görmeden tamamlayamadık.

Kazim1980

@Ayselk_1987 kedisine instagram hesabı açmış birine cevap verme gereği görmüyorum.

ayse1310

Erkek

melikealgin

Yüzde yüz erkekk :)