Kedim Köpük Kusuyor

BLESS

ARKADAŞLAR DÜN HİÇ BİR ŞEYİ OLMAYAN SCOTTISH FOLD KEDIMIN BU SABAH COK HALSİZLİĞİ VARDI ÇOK YAVAŞ HAREKET EDIYOR KENDINI SEVDIRMIYORDU ICERI BAKTIGIMDA BEYAZ KÖPÜK KUSTUĞUNU GÖRDÜM HEMEN VETERİNERE GÖTÜRDÜM KONTROL ETTI RÖNTGEN ÇEKTİ KABIZ OLDUĞUNU SÖYLEDI IKI TANE İĞNE YAPTI KARNINA. BİR DE ŞURUP VERDI ŞIRINGAYLA 2 SAAT SONRA İÇİRDİM. ŞUAN EVDEYIZ AYAKTA OLMASINA RAĞMEN GÖZLERI KAPANIYOR COK HALSIZ UYKULU YARIN TEKRAR KONTROLE GÖTÜECEĞİM ÇOK KORKUYORUM SIZCE NEDENI NEDİR

6 CEVAP

BLESS

teşekkür ederim. verdiği ilaçlar kusmayı engellemek içindi 3 4 saattir kusmuyor yani ilaçtan sonra. şimdi de su içti biraz tuvaletine girdi ama yapmadı. yarın açık veteriner bakalım inşallah ciddi değildir

EZK

Geçmiş olsun. Vakit kaybetmeden veterineri arayip sorsaniza aynı şekilde devam ediyor diye. Allah korusun ciddi bişey olabilir. Yarın pazar birde. Kapalı olmuyor mu veteriner?

Sarecansu

yiyip içmesi nasıl?

BLESS

sadece su içiyor yattı uyuyo şu anda

BLESS

yemek yemedi ama

EZK

Normaldir yememesi. Bu durumlarda istahsizlasabiliyorlar. Inşallah ciddi bişey değildir. Acil şifalar..