Kedinin Kopek Mamasi Yemesi

Elifmuzeyyen

Daha önce kopekler kedi mamasi yerse bir sey olur diye arastirirken (yanimda kedi mamasi vardi ac kopek gorunce vermistim ona istinaden sormuştum) kedilerin kopek mamasi yememesi gerektigini okumustum. Kedi mamamiz bitmis bizimkiler de kedi mamasi sanmislar koymuslar ama yemediler pek begenmediler diyince baktim ki hep duruyor ve duran da kopek mamasi imis. Yememisler gerci ama bir sey olur mu yeme ihtimallerine karşılık sormak istedim sürekli verilmemesi gerekiyor ayni kedi mamasinin kopeklere verilmemesi gibi ama yine de sormak istedim

1 CEVAP

Elifmuzeyyen

"Genelde, aşırı kilo almıyorsa ve fazla protein köpeğinizde herhangi bir probleme neden olmuyorsa, bir köpek için kedi maması yemesinin bir sakıncası yoktur. Ancak kediler, köpek maması yiyerek yaşamlarını sürdüremezler, çünkü köpek mamaları genelde taurin ve araşidonik asit gibi gerekli besinleri içermez."