Kedi İle Yolculuk

Minnakpatipuki

Kedimle tren yolculuğu yapacağım(otobüs yolculuğunu düşünmek istemiyorum kedimi bagaja atamam firmalara güvenmiyorum bu konuda. Ayrıca yavru olduğu icin ve ilk yolculuğu olacağı icin aşırı korkar eminim.). Deneyimli arkadaşlarım tüm tavsiyelerinize açığım. Sakin olması icin ne yapmalıyım. Doğal spreyler ise yarıyor mu sakinleştirmek icin? Kullandığınız işe yarayan yan etkisi olmayan bir marka var mı ? (Denizliden aydına gideceğim yolculuk yaklaşık 2 saat sürecek). Dikkat etmem gereken şeyler neler? Korkudan altına yaparsa ne yapmalıyım bunu da merak ediyorum.

22 CEVAP

lokum_british

Bence de klasik kutu iyidir, boşuna almayın. Ben hiç hoşlanmıyorum bu naylon çantalardan, sert malzeme daha iyi. Ayrıca korktuklarında saklanacak izole bir yer arıyorlar, klasik kutular daha ideal gibi geliyor bana.

Recai44

Kediniz kaç yaşında veya kaç aylik .

Recai44

Yetişkin kediler yavru kedilere gore daha az sıkıntı yapıyor. Kafesinde dursun . Biraz bağırır sonra da yatar . Yavru kediyse korktuğu için biraz bağırabilir.

Minnakpatipuki

Recai44 kedim 4 aylık

Minnakpatipuki

@Beyzanurtzlk teşekkür ederim oneriniz icin :) bende yemek ve su vermeyi 2 saat önce bırakıcam zaten mideleri bulanıyormuş baya. Mide de dolu olunca napsın yavrucaklar :)

Minnakpatipuki

Omuz askısı varmış ta ben yine sorayim satıcıya siz öyle deyince icime kurt düştü :D

Minnakpatipuki

@izmir_pet @cldkgkcs Plastiği taşırken kolum çok ağrıyor. Veterinere bile gider gelirken 4 minibüs değiştirmem gerekiyor. Duraktan eve de yürüyorum. Omuzdan askili alsam baya işime yaricak. Hâlâ araştırıyorum ama alırsam dediginiz gibi full şeffaf olandan almiyim