Tüy Toplayıcı Eldiven

Beyzanurtzlk

Bir şey sormak istiyorum. Bu tüy toplama eldivenlerinin bazıları tararken tüyleri yoluyormuş ve kediler istemiyormuş. İşe yarayan güzel bir eldiven satan bir site biliyor musunuz? Linkini atabilir misiniz acaba ?

2 CEVAP

lokum_british

Ben [bu siteden (https://bulgus.com/urun/touch-glove-tuy-toplama-eldiveni/) almıştım. Memnunum ama biraz pahalı diğer sitelere göre. Buradan alacaksanız "2019" indirim kodunu kullanabilirsiniz.

Eldiven asla tüyleri yolmuyor bu arada, hatta tam tersi bu eldivenle tararken baya mırlıyor bana. Ama buradan çok önerildiği için Furminator markasının kısa tüylü kediler için olanını aldım. Hiç memnun kalmadım, hem sert demir gibi bişey, hem tüyleri doğru düzgün toplamıyor, hem de tararken yoluyor.

Beyzanurtzlk

Cevabınız için teşekkür ederiim