Sadece Gençlik Ve Kuduz Aşısı Yeterlimi?

Fbt90

Yeni kedi sahiplenmiştik veterinere gittik bize sadece gençlik aşısı yaptı ve kuduz yapacağını söyledi bașka yapacakmısın dediğimizde gerek yok dedi gerçekten gerek yokmu?

4 CEVAP

doren07

parazit tedavileri, karma aşı , kuduz. diğerleri test sonucu yapılmalı. gençlik aşısı dediğiniz karma aşı sanırım ?

BenQ

İç dış parazit kesin yapılmalı evde bakılan kedi için şart lakin kuduz ve karma aşı ile aynı anda yapılması ağır gelebiliyor aralarında 10 gün olmalı en az

gulsum_

Parazit aşıları da yapılması gerekiyor bütün aşıların hepsi bir anda yapılmıyor sanırım

Alicveben

İç dış parazit şart diye biliyorum.