Yavru Kedi Maması...

BenQ

Arkadaşlar kedimizi kısırlaştırdığımız için elimizde 1 kg kadar yavru kedi maması vardır (Friskies) Ankara’da ikamet eden kızılayda buluşmak isteyen bir arkadaşa verebiliriz.

9 CEVAP

lokum_british

Kısırlaştırılmış kedi mamasıyla yavru kedi mamasını karıştırıp verebilirsiniz aslında bi süre. Mama geçişinde yardımcı olacaktır.

denizclkgl

Evet inşallah

denizclkgl

Aynen karıştırdık, zaten ilk defa almıştık pek sevmemişti tadını sonra tamamen kısıra geçtik bi kısmı artmış oldu

lokum_british

Sokak kedileri sevecektir

Minnakpatipuki

Bencede sokak kedilerine verin yazık çöp karıştırıyorlar hep kışın daha zor yiyecek bulmalari bir gün bile karınları doysa kârdır.

denizclkgl

Çok doğru da oturduğumuz yerde dışarda tek kedi bile yok köpekler hakim. Merkeze gidince kedi bulmalı belki

batinaydogan1

Siz onları sokağa koyun onlar bulacaktır inşallah :) yazık aç kaldıklarında ölebiliyor sokak kedileri

Minnakpatipuki

Herhangi bir cop konteynirinin yanına koysaniz illaki biri bulur bence (ıslanmayacak şekilde tabi pet şişenin dibini kesip kap gibi kullanabilirisiniz ağzı açık bir biçimdeyse poşetin içine koyabilirsiniz ağzı açık olarak) ama tabi siz bilirsiniz merkezde bir yere de koyabilirsiniz içiniz nasil rahat edecekse :)

denizclkgl

İşte burada cidden tek bir tane yok ama dediğiniz gibi yapıcam kedi olan bi yerde teşekkür ederim :)