9 Aylık Shih Tzum Regl Oldu

Gizemay

Küçük ırk kızım sanırım regl oldu ne yapmam nasıl davranmam gerektiği konusunda yardımcı olabilir misiniz

6 CEVAP

anfrenee

O dönem de biraz kızgın olabilir evet bu kızgınlığını gidermek istiyorsanız çifleştirebilirsiniz.

izmir_pet

3gun 1hafta arasi gibi bi sure surebiliyor sanirim. Onceden veteriner anlatmisti ama seneler onceydi unuttum suan. En mantiklisi kisirlastirmaniz. Saglk acisindan en mantikli olani

İstenmeyen gebelik olmaması için şuan kisirlastiramiyorsaniz gebelik önleyici aşı yaptırabilirsiniz ve bu dönem için özel Bir minder hazirlayabilirsiniz

Sakin davranin geçici bir dönem karnını ovalayabilirsiniz ve bolca Sevgi gosterebilirsiniz

Gizemay

Çifleştirmek istemiyorum onun dışında ne kadar sürecek dikkat etmem gereken bir şey var mı

Gizemay

Gebelik söz konusu değil evin içinde kısırlaştırmayı düşünüyorum zaten ama bu ilk dönemi ve birden yakalandık malum bebek bezi bağladım ama pedine çiş yapmayı unutur mu çiş eğitimi bozulur mu bundan tereddütteyim kaka yaparken zorlanıyo bez bağlı olduğu için napsam bilemedim