!!!!!!!!!!!Yapılan Aşılarla İlgili Acil Bilgisi Olanlara Danışmak İstiyorum!!!!!!!!!!!!!!!!

buddy

Merhaba 60 70 Günlük Yorkshire Terrrier oğlumuz var evimize 50 günlükken geldi. En yakın semtte veterinere götürdüm aşılarına başlandı Veteriner hekimin Bana sorduğu Genel bakımmı istersiniz yoksa normal aşılarınımı yapalım dedi Genel bakımdan kastı kilo vs bakacak sandım Ama haftada bir bizi aşıya çağrıyor parasında değilim Ama haftada bir aşı olurmu lütfen Yardım edin

3 CEVAP

Kuti

Veterinerler para canlısı boşuna bu mesleği yapıyolar benimde 5 aylık french buldogum var 3 aylıkken aldık tüm aşılarını yaptırdık bizide sık sık asi için çağırdı onları yaptırdık gözümüzde kızarıklık vardı asiya gittiğimizde sordum gözünü baktı normal dedi son dış parazit için gittiğimizde gözüne damla yazdı geçmezse operasyon yaparız dedi bende 1 hafta önce bisey yok dediniz dedim ne operasyonu dedim neyse damlayı aldım bide vitamin verdi 150 tl ödedim not aldı 1 hafta sonra arayalım telefonla gözünü soracagim dedi 15 gün oldu arıtacak paraya gelince iyi takibe gelince yoklar o yüzden diyorum para onların amaçları ordan aldığım vitamin internette daha ucuz insan bir kere kaziklanir bir daha asla o veterineri tercih etmiyacegim biraz uzun oldu ama çok kızdım

izzy

Yapacağı aşı neymis peki ?

Kuti

Ayni anda 2 asi birden yaptırma bazı veterinerler bisey olmaz diyo ama bence yaptırma 1 hafta arayla yaptir