Parazit Aşısı Kaç Ayda Bir Tekrarlamalı?

Erlsri

Arkadaşlar merhaba aklıma takılan bir soruyu sizlere sormak istiyorum. Kedimi sokaktan sahiplenmiştik ve 2 aylıkken iç parazit aşısını ve dış parazit aşısını yaptırdık daha sonra ise karma aşısı ve tekrar dış parazit yapıldı. Kedim şuan 7.5 aylık falan oldu tekrar iç- dış parazit aşısı yaptırmalı mıyım ? Bu aşılar kaç ayda bir tekrarlanmalı ? Bazıları 3 ayda bir bazıları 6 ayda bir bazilari da yılda bir kez yaptırın diyor. Kafam çok karıştıı. Yorumlarınızı ve tecrübelerinizi bekliyorum.

16 CEVAP

Erlsri

Baya geç kaldık o zaman . Veterinerimiz düzenli olarak aşılarını tekrarı için mesaj atıyordu bizde ona göre götürüyorduk ama atmayı bıraktı galiba çünkü 4 -5 aydır hiç mesaj yok :)