Gimcat Multivitamin

Elifkitty

Arkadaslar 6 aylık olan uc kedi yavrusuna gimcat multivitamin aldim bahcede yasiyorlar.İki gündür veriyorum ama verdikten sonra mayışıyorlar bir uyuklama haline geliyolar.Hic böyle bir durumla karsilasan var mi?

7 CEVAP

batinaydogan1

Bende kullanıyorum ama hiç böyle bir sorun yaşamadım. Gayette severek yiyor. Ama şunu bilmenizi isterim fazlası zararlı. 1 cm kadar vermelisiniz

Elifkitty

Tamamdir peki haftada her gün versem zararli olur mu

Terranova

Multivitamin ile mayışma arasında bir bağlantı yoktur. Mayışma zamanlarına denk gelmiş olabilir. Birkaç gün farklı saatler de, uykularını almış ve aktif oldukları zamanda verin, yine aynı şekil de mayışma olacak mı diye bir test edin isterseniz.

HuriyeAysu

haftada 3 kere vermelisin daha küçükler

HuriyeAysu

hergün kullanan arkadaşım var zararı olduğunu duymadım ama onlar yaşını geçmiş kadilerdi veterinerim 3 günün yeterli olacağını söyledi büyük ihtimal yetişkin kedi mamaları yavru kedi mamalarına göre daha az vitaminli olduğu için hergün verilmesi uygundur

Elifkitty

Yani yavrular zaten sürekli uykuya yatıyorlar ama mesela uyurken bir sey yapinca tepki verirdi mesela bugun vermedi böyle bir mayışmış gibiydi belki de dediginiz gibi o anlıktır.

Elifkitty

Normalde royal canin kittenla besleniyorlardi şimdi bozita sensitive stomach and diet adlı mamayı yiyorlar