Kedim Kaç Kilo Olmalı?

HuriyeAysu

kedim 8 aylık dişi 4.800 civarında kilosu acaba kilo aralığı ne kadar olmalı?

7 CEVAP

izmir_pet

Kediden kediye degisir ama biraz fazla gibi geldi bana. Az cok belli eder kiloluysa zaten gorunusunden. Benimki disi 8aylik 3kg mesela. Cinsten cinsede farkedebilir, yani irk

kedigibiyiz

Merhabayı mamayı belli ölçekte ve belli saatlerde örneğin günde 4 kez aynı saatlerde verirseniz alışacaktır o mamayı düzenli yemeye. Bizim de obezite sorunumuz var tabi sizinki obez değil yanlış anlamayın :) biz koşar adım gidiyoruz. Ben de kıyamıyordum ama sağlığından önemli değil, diyet mamalar yerine vetinizin önerdiği gramajda hep aynı saatlerde ve günde sabit defa verin. Hem kilo verecek hem de düzene girecektir :) çok sevgiler

kedigibiyiz

Bu arada bana da hafiften fazla geldi kilosu. Önleminizi alırsanız hiç problem kalmaz bence :)

Recai44

Dişi kediler 3 veya 3.5 olması lazım sizinki biraz oburmuş :)

HuriyeAysu

çok çabuk bitiriyo mamasını ve paketin başında saatlerce miyavlıyo kıyamıyorum bende dolduruyorum mamayı

HuriyeAysu

çok çabuk bitiriyo mamasını ve paketin başında saatlerce miyavlıyo kıyamıyorum bende dolduruyorum mamayı

HuriyeAysu

teşekkür ederim :)