Kedinin Çok Beslenmesi

Lutinobird02

kedim hızlı bir şekilde kilo alıyor

4 CEVAP

Bilgeylmz

Hanhi mamayı kullanıyorsunuz? Mamayı belli aralıklarla vermeyi deneyin. Çok yağlı ev yemekleri veriyorsanız da en aza indirin.

Lutinobird02

goody balıklı yiyor günde 3 öğün daha yavru ve doymuyor doymayıncada bizi ıssırmaya başlıyor

Bilgeylmz

Goody mi?? Sakın market mamalarını vermeyin!!! Kediyi öldürürsünüz. Onun yerine mattise verin. Ucuz ve iyi bir mama. Aman diyim goody vermeye devam etmeyin. Belki 3 öğünü 2 ye indirebilirsiniz ama ilerde. Şu an çok küçük ve o kadar kilolu durmuyor. En az 9 aylık olunca 2 ye indirin öğününü.

Alicveben

Bencede farklı bir mamaya geçin. Goody kadar ucuz değil sanırım ama: mattise, profine, Brit care i araştırabilirsiniz.