Yavru Kedilerimin Bağışıklıklarını Desteklemek İiçin Öneri?

ayseakar

2 aylık yavru kedilerim var. Bi önceki kedim tahmini fipten öldü. Evi dezenfekte ettim. Onları bi odada tutuyorum. Mutlu ve sağlıklılar. Ama ben yine de korkuyorum. Corona virüs kaparlarsa fip e dönüşmemesi için bağışıklıklarını yüksek tutmak ve stresten uzak tutmak istiyorum. Bağışıklık güçlendirici takviye önerilerinizi öğrenmek istiyorum.

8 CEVAP

batinaydogan1

Nurse Harvey's İmujet Şurup var eczanelerde satılıyor. Daha çok çocukların bağışıklığını güçlendirmek için veriliyor. Veteriner tavsiyesi ile aldım ben çok faydasını gördüm. İnanılmaz biir şekilde kedimin bağışıklığı yükseldi.

batinaydogan1

Eğer kullanırsanız Şurup kutu içinde şırıngası var günlük 1 ml verin. Direk ağzına sıkabilirsiniz ya da suyuna karıştırabilirsiniz

eslemalkann

Kedilerinizin resmini görrbilirmiyimmmmm? Cok merak ediyorummm. :") ♡

ayseakar

Görebilirsiniz ama nasıl ekleyeceğim yoruma bilmiyorum :) Teşekkür ederim Batın bey önerinizi ciddiye alıcam

ayseakar

Bebekleri sayfama ekledim Eslem hanım :)

Castielthecat

İmuneks kullanabilirsiniz, Gimcat yavru kedi vitamin macununu da öneririm :3

ayseakar

Veteriner tavsiyesiyle çamaşır suyuyla sildim 5 gün geçti üstünden geçti bi sıkıntı olmadı şükür. Gimcat macundan sipariş verdim kullanıcam :)

julietbhr

Evin temizliğinde kullanılan ürünler bile minik dostlarımızı etkiliyor. Olabildiğince kimyasal dan uzak temizlik olmalı.