Uygun Fiyatlı En Kaliteli Mama

kaanoclnn

Merhaba, ben 1.sınıf bir Üniversite öğrencisiyim. Süt annesiyle beslenen gerçek annesi ölmüş bir kedi sahiplendim 3 ay kadar önce biberonla besleme dönemlerinden bu günlere kadar getirdim yaklaşık 3 aylık oldu kedim. Gayet sağlıklı her şeyi tamam fakat mama konusunda sıkıntı yaşıyorum. N&D,ACANA gibi mamaların gayet iyi olduğunun farkındayım ama üniversite okurken gelen kısıtlı para ile o mamaları alabilmem imkansız. Daha uygun fiyatlı bir mama markası arıyorum.Umarım yardım edebilirsiniz.

16 CEVAP

izmir_pet

Arkadaslar da belirtmis zaten. Bagimlilik yapan maddelerden dolayi kediler bayiliyor. En zararli mamalardan biri, hic abartmadan net olarak. Tuz orani da cok cok fazla. Kesinlik uzun vadede yararin aksine sirf zarar. Fiyati da cok yuksek icerigine bakinca. Mutlaka degistirmelisiniz