Uygun Fiyatlı En Kaliteli Mama

kaanoclnn

Merhaba, ben 1.sınıf bir Üniversite öğrencisiyim. Süt annesiyle beslenen gerçek annesi ölmüş bir kedi sahiplendim 3 ay kadar önce biberonla besleme dönemlerinden bu günlere kadar getirdim yaklaşık 3 aylık oldu kedim. Gayet sağlıklı her şeyi tamam fakat mama konusunda sıkıntı yaşıyorum. N&D,ACANA gibi mamaların gayet iyi olduğunun farkındayım ama üniversite okurken gelen kısıtlı para ile o mamaları alabilmem imkansız. Daha uygun fiyatlı bir mama markası arıyorum.Umarım yardım edebilirsiniz.

16 CEVAP

Gitan

Ben kedilerime o aylık para durumuna göre ya nd yada prochoice alıyorum.Prochoice ten çok memnunum.Hem içerik kağıt üzerinde çok iyi hemde bu mamayı 8 kedi üzerinde sürekli kullanıyorum.En ufak sorunumuz yok.15 kg ı 200 lira

Mayis1

Whiskas kullanmaznızo önermem. İçeriği çok kötü, kedinizin sevmesinin sebebi de içerisindeki baharat ve bağımlılık yapıcı ürünler. Değiştirmenizi öneririm. Bütçe aralığınızı söylerseniz mama önerebiliriz

melikealgin

Profine,Brit Care önerebilirim

ayse1310

Matisse güzel ben onu kullanıyorum. Sanabelle de iyi. Profine ve brit care de öneriyorlar buradakiler ama ben kullanmadım hiç.

ayse1310

Matisse mamayı n&d ile aynı firmaya ait olduğu için tercih etmiştim açıkcası. İçeriği de güzel fiyat performans meselesi sonuçta bir nd değil tabi ki ama aradaki fiyat farkı da yarı yarıya resmen.

batinaydogan1

Brit Care'den herkes memnun. Tabi önemli olan kedinizin memnun olması :)

Sarecansu

brit care yemez büyük ihtimalle. ozamand gereksiz zarara girmiş olurusnuz

Alicveben

Profine, mattise, sanabelle :)

berke690

Profine

kaanoclnn

Mattise ve Profine arasındayım şu an sanki içerikleri karşılaştırdığımda Mattise daha iyi gibi geldi.Profine %42 tavuk demiş fakat %26'sı Tavuk unu şeklinde saf et değil. Şu anlık Mattise alacak gibiyim fikri olan varsa açığım her türlü öneriye.

axmetmcl

Matisse yi çok duydum o anlamda güvenilir bir marka gibi duruyor

mecanca123

MAMA KONUSUNDA ÇOK BİLGİM YOK AMA BENİM KEDİM ÇOĞUNLUKLA WİSCAS MARKASININ MAMALARINI ÇOK SEVDİ

Merloli

Go! Kedi maması içeriği iyi ve fiyatı uygun ,kullanıyorum ve öneririm.

Merloli

Ayrıca kedilerim çok seviyorlar tadını

Kazim1980

Advance + Haftada 1 büyükbaş ciğer + Haftada 1 balık ile besliyebilirsin.
Whiskas kedi mamalarının cipsidir.