Kopek Parfumu

endofbeauty

Benim kontesim bh aralarda cok kotu kokuyor. Daha yeni yikadim ama yinede kokuyor. Kopek parfumu aldim. Bir kez siktigimda yetiyor. Da merak ettim, sisenin ustunde pek bilgi yok. Zararli olabilir mi?

6 CEVAP

aybike

Zararli oldugunu sanmiyorum kucukken bende kullandim.bir sıkınti yasamadim.

izzy

Hiç bir şey olmaz bizde kullanıyoruz

zeynepozcan

ben de kullanıyorum pek zararlı değil ama biraz da markaya bağlı

BENU

ondan bızde kulandık ama bence markasız olmamalı

endofbeauty

Abla hemen hemen ayni cinsler. Buyunce koku gidiyormu? Kizanina gircek galiba 7 aylik ondan olabilir mi?

Kuti

Derisimii kokuyo sık sık yıkamamak gerekiyo