Yeni Oyun Alanımız Hakkında Sorularınız / Fikirleriniz / Görüşleriniz.?

batinaydogan1

Anket

Çok Güzel
(56 oy)
Güzel
(3 oy)
Kötü
(0 oy)
Çok Kötü
(1 oy)
Toplam (60 oy)

Herkese merhaba yaklaşık 1 haftalık uğraşım sonucu kızım Lolâ'ya böyle bir oyun alanı yaptım. Mdf suntaların ölçülüp kesilmesinden tutun montajına kadar ve en sonunda kumaş kaplamasına kadar kendim yaptım. Lolâ severek oynamaya başladı. Bazen en üstte bazen evinin içinde uyuyor. Umarım sizlerde beğenirsiniz bu oyun alanını. Sorularınız ya da şunu da yapsan daha güzel olurdu gibi düşünceleriniz varsa lütfen yorumlarda belirtin. Şimdiden teşekkürler :)

27 CEVAP

batinaydogan1

@pisikbeyinannesi salıncağın etrafını kapatmama sebebim atlaması zor olabilirdi. Bide sorun etrafından ziyade bizim ufaklıkta herşeyden korkan bir cins

batinaydogan1

Güzel yorumlarınız için teşekkür ediyorum

dollfacepersian

Gerçekten çok güzel olmuş, elinize emeğinize sağlık:)

batinaydogan1

@dorukhanalev uzun tırmalama tahtası şöyle içinde pimaş boru var. Pimaş borunun içine girecek şekilde yuvarlak 2 tane sunta kestim sonra onları yanlarından vidaladım. Sonrada üstten ve alttan denk gelen yerlere vidaladım. İpide zaten sıcak slikonla yapıştırarak sardım

batinaydogan1

@kedipatisii güzel yorumun için teşekkür ediyorum :) maliyeti 200 tl falan tuttu. Ama mdf sunta evde vardı ona para vermedim.

MissMimar

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık

mimimomo

ah, tam da gonlumuzden geceni uygulayabilmissiniz, ne mutlu size! sahane olmus, ellerinize saglik, guzel ve keyifli gunlerde kullansin lola hanim ve sansi daim olsun : )

batinaydogan1

@mimimomo çok teşekkür ederiz. Gönlünüzden geçen ve daha güzeli size de nasip olur inşallah :)

Erlsri

Muhteşem olmuş ellerinize sağlık

batinaydogan1

@zuhall fikrin için teşekkür ediyorum. Bu tarz bir salıncağı bir kedi otelinde gördüm ben ordan fikir alıp yaptım. Ordaki kediler bayağı severek sallanıyorlardı :) sert zemin olması konusunda haklısınız fakat Lolâ hanım yumuşak yerlerde yatmıyor genelde parke üstünde yada sehpada uyuyor :) hamak demişsiniz onu da yaptım o balkonda ama ne yazık ki ondan da korkuyor :(

batinaydogan1

@ayse1310 ip ve kumaş çok tuttu :) yüksek bir maliyet mi sence :)

batinaydogan1

@kedigibiyiz el emeği her zaman güzeldir. Hazıra ben yaptım duygusuyla bakamıyorsun ama bunun hissiyatı farklı. Hele ki eğlendiğini görmek çok daha iyi :)