Yeni Oyun Alanımız Hakkında Sorularınız / Fikirleriniz / Görüşleriniz.?

batinaydogan1

Anket

Çok Güzel
(56 oy)
Güzel
(3 oy)
Kötü
(0 oy)
Çok Kötü
(1 oy)
Toplam (60 oy)

Herkese merhaba yaklaşık 1 haftalık uğraşım sonucu kızım Lolâ'ya böyle bir oyun alanı yaptım. Mdf suntaların ölçülüp kesilmesinden tutun montajına kadar ve en sonunda kumaş kaplamasına kadar kendim yaptım. Lolâ severek oynamaya başladı. Bazen en üstte bazen evinin içinde uyuyor. Umarım sizlerde beğenirsiniz bu oyun alanını. Sorularınız ya da şunu da yapsan daha güzel olurdu gibi düşünceleriniz varsa lütfen yorumlarda belirtin. Şimdiden teşekkürler :)

27 CEVAP

batinaydogan1

Bu arada salıncak yaptım ama bizimki korktuğu için kullanmıyor şu anda :)

ayse1310

Totalde maliyeti ne kadar oldu peki?

batinaydogan1

@ayse1310 maliyet olarak ip ve kumaş biraz maliyetli oldu bana 100 mt ip gitti bu da 100 tl kumaşta 75 tl tuttu. Sıcak slikon fazla gitti 25 tl o da. Geri kalan mdf suntalar evde vardı. Eski bi mobilya parçasından kalma. Onu kestim yaptım

zuhall

Ben bir fikir vermek isterim. Bu tur bi salincaktan kedilerin hoslanacagini hic sanmiyorum kipirdayan seylerden nefret ederler genelde guvende hissetmezler ve korkarlar. sert zemin ve yukaridan askili oldugu icin de yatmaya pek uygun degil,bi de cok hareket eder.Oynarken falan sallanirsa bi de geri donup carpabilir kendisine zarar verebilir. kediler biraz saf oluyorlar malum:) ama bikac yerde soyle birsey gormustum hamak gibi kediler icinde yatmaktan hoslaniyor,salincak gibi de bir nevi. Boyle birsey yapabilirsiniz tabi daha ufak konsepte de yakisir. link birakiyorum.

hamak

scaluk

Çok güzel olmuş! Elinize emeğinize sağlık:)

Minnakpatipuki

Çok guzel olmuus. Tırmanması icin uzun bir çubuğu bile var. Benim kedim o çubuğa deli olurdu heralde surekli bacaklarimdan omzuma kadar tirmaniyo çünkü. Elinize sağlık uğraşmışsınız ama değmiş bence :)

Mükemmel olmuş elinize sağlık. Salıncağın etrafını birşeyle çevirseniz belki çok daha çabuk alışır en azından kendini güvende hisseder. Bir nevi bebek beşiği gibi

ayse1310

Elinize sağlık çok iyi olmuş. Hem kediler yüksek yerlerden gözlem yapmayı sevdiği için evde sürekli bir yerlere çıkıyorlar belki bu tarz bir şey onlar için alternatif bir çıkış yolu olur başka yerlere pek çıkmazlar muhtemelen eğitilirlerse. Ben de deneyeceğim daha sonra bunu, teşekkürler :)

dorukhanalev

Uzun tırmalama işini nasıl yaptınız en uzun kısmı için diyorum ? Çok beğendim.

julietbhr

Çooook güzel olmuş

EZK

Çoook güzel ben de bayıldım. Daha ne olsun ki her şeyi tam. Ama isiklandirmalarla suslenebilir belki. :)

Alicveben

Çok tatlı ve güzel olmuş :)

kedipatisii

Maliyeti ne kadar tuttu toplam olarak? Ellerinize saglik bu arada cok guzel olmuş :) insanın kedi olası geliyor :D

ayse1310

@batinaydogan1 baya iyi tutmuş bu tarz bir oyun alanı için

kedigibiyiz

Hazır alsanız bu kadar güzel olamazdı heralde. Güzel günlerde kullanın :)