Kopegim İstedigi Yere Gitmeyince Yatiyor Neden ?

dionyst

Yürüyüş yaparken çok zorlaniyoruz ben önden gidince kulaklarını geriye çekip yatıyor sorun yok diyip kaldirdigimda istediği yere gitmeyince aynı hareketi tekrarliyor bu sorunu yaşayıp çözüm bulabilen var mı?

3 CEVAP

Bağlı olmaktan, çekiştirilmekten rahatsız oluyordur. gezdirme ipini uzun kullanmayı deneyin. Ayrıca etrafı koklamasına izin verin.

izmir_pet

istedigi yere gidemezse diretiyor:) istedigini yapmak icin yapiyor tabiki. Yavas yavas alistirmaya calisin ama yavruykem alismassa zor

dionyst

Çok teşekkür ederim önerilerinizi deneyeceğim