Yavru Kedi Hamile Olabilir Mi??

Kedim erkek çıkmaz sokağın en sonunda oturuyoruz büyük bahçemiz var dışarı salıyorum genelde dışarda da beslediğim bikaç kedi var kedim kızgınlık döneminde sanırım yavru bi kedi var hep birlikteler oğlum çifleşmek istiyor heralde bilmiyorum üzerine atlayıp boynunu falan ısırıyor ama yavru kedi istemiyor gibi çok dikkat çekici bi karnı var çok şiş benden başka yemek veren olduğunu zannetmiyorum verse de o kadar şişmez hamile olabilir mi karnının bu kadar şiş olmasının sebebi nedir sizce * sarı olan benimki *

6 CEVAP

Recai44

Diğer kedi 6 aylık falansa kızgın olabilir .

Melikedidem

Ya arkadaki kediyi kasdediyorsunuz değil mi? Gerçekten hamile gibi o.O ama küçük görünüyor. Sizce kaç aylık. Parazitten o kadar şişmesi imkansız sanırım

6 aylık falandır diye düşünüyorum çok korkuyorum hamileyse ne olacak oğlumu üç haftadır falan dışarı salıyorum üç haftalık bi sürede bu kadar şişebilir mi

Melikedidem

Sanmıyorum. Bence hasta o kedi. Belediye veterinerine götürme şansınız yok mu

Recai44

3 haftada böyle olmaz . Kedi insanlara yaklaşan bir kediyse memelerine bakın eğer belirginse hamiledir . Değilse karnına hafifçe elinizle bastırın eğer yavruları hissetmezseniz veterinere götürebilirsiniz.

Recai44

Bide hamile kedi yanına erkek kediyi kolay kolay yaklaştırmaz.